تبلیغات
 همه چیز در مورد ویندوز 10 - حل مشکل دریافت نکردن آپدیت جدید در ویندوز 10

حل مشکل دریافت نکردن آپدیت جدید در ویندوز 10

حل مشکل دریافت نکردن آپدیت جدید ویندوز 10

 آپدیت بزرگ مایکروسافت ارائه شده است و بسیاری از کاربران آن را دریافت کرده اند و بعضی از کاربران نتوانسته اند آن را دریافت نمایند.

 

در ادامه مطلب راه حل هایی برای دریافت آپدیت جدید ویندوز 10 را ارائه خواهیم داد.

 
 اولین به روز رسانی بزرگ ویندوز 10 که از آن به عنوان به روز رسانی پاییزی و به روز رسانی ماه نوامبر نیز یاد می‌شود، با تغییرات، بهبود‌ها و قابلیت‌های جدیدی همراه بوده و برای اغلب کاربران کاملا جذاب است. اما در این میان برخی کاربران از دریافت این به روز رسانی بی‌نصیب مانده‌اند.

 

 

به گفته خود مایکروسافت، در صورتی که این به روز رسانی مهم را تاکنون دریافت نکرده‌اید، می‌تواند سه دلیل داشته باشد:

 

- نخست اینکه اگر کمتر از 31 روز از ارتقا به ویندوز 10 می‌گذرد، این به روز رسانی را دریافت نمی‌کنید.


ماجرای عدم ارائه به روز رسانی Threshold 2 برای کاربرانی که کمتر از 31 روز از مهاجرت آنها به ویندوز 10 می‌گذرد به امکان بازگشت به نسخه‌های پیشین ویندوز باز می‌گردد. مایکروسافت در بیلد 10240 ویندوز 10 یا‌‌ همان نسخه نهایی، امکان بازگشت به نسخه‌های پیشین را به مدت 31 روز برای کاربرانی که از ارتقا به ویندوز 10 رضایت ندارند، در نظر گرفته اما چنین امکانی در بیلد 10586 یا به روز رسانی Threshold 2 وجود ندارد. پس مایکروسافت تا اتمام دوره 31 روزه آزمایشی، به روز رسانی مذکور را در اختیار کاربرانی که از نسخه‌های پیشین به این سیستم عامل جدید‌تر مهاجرت کرده‌اند، ارائه نمی‌کند.


- دومین دلیل برای عدم دریافت این بروزسانی می‌تواند Defer یا به تعویق انداختن به روز رسانی‌ها از سوی خود کاربر باشد. در بخش Windows Update ویندوز 10 گزینه‌ای به نام Defer Upgrades وجود دارد که با فعال بودن آن، قابلیت‌های جدید دریافت و نصب نمی‌شوند. پس احتمال فعال بودن این گزینه نیز وجود دارد. برای بررسی این مسئله به Windows Update مراجعه و بر روی دکمه Advanced Options کلیک کنید، در پنجره جدید، چک باکس Defer upgrades نباید تیک خورده باشد.


در صورتی که گزینه Defer Upgrades فعال بود، تیک مقابل آن را برداشته و کامپیو‌تر خود را یکبار راه اندازی مجدد کنید، اکنون می‌بایست به روز رسانی Threshold 2 در دسترس باشد.


- سومین دلیل برای عدم دریافت این به روز رسانی، می تواند دریافت و سپس حذف آن بوده باشد.


منبع:سرزمین دانلود

برچسب ها: حل مشکل دریافت نکردن آپدیت جدید در ویندوز 10، آپدیت نشدن ویندوز 10، دریافت نکردن آپدیت جدید ویندوز 10،

تاریخ : یکشنبه 13 دی 1394 | 12:47 ب.ظ | نویسنده : admin | نظرات

  • paper | تازیانه | خسوف